Film o nastolatkach którzy jadą z opiekunami na jakiś obóz trafiają docierają na miejsce idą do okolicznego baru dochodzi do zgrzytu z miejscowymi tam ludźmi po wyjściu w trakcie obozu jeden z tamtejszych osób(chłopak zdeformowany ) zaczyna ich zabijać.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Dawid25c

Może ten? http://www.filmweb.pl/film/Parking+nieumar%C5%82ych-2008-394250

Esqu

Nie to jeszcze nie to tu jest jeden opiekun a tam był opiekun i opiekunka kilku chłopaków i dziewczyn(nastolatkowie)akcja toczyła sie na poczatku w barze poszli na herbate a poźniej chłopacy niszczyli przedział pociagu który tam stał a na koniec ten koleś zabijał ich pokoleji