Niewiele pamiętam z tego horroru. W końcowych scenach było nawiązanie do piekła. Każdy kto tam trafił był zamykany w pomieszczeniu wraz ze swoimi największymi lękami i ta udręka trwała wieczność. Za dużo nie podałam informacji, ale i tak liczę na waszą pomoc. Dzięki!
Hmmm wydaje mi się że jest to jako w piekle tak i na ziemi ale tylko mi się wydaje
Nie było to w pomieszczeniu ale polegało na tym aby wyrazić skruchę bo inaczej utknie się w tym piekle i było to o grupce która szukała czegoś w katakumbach i tak utknęła kto przyznał się do swoich grzechów,leków ten mógł opuścić to piekło
Tak czy siak polecam