Ogladalam kiedys taki serial, kilkuodcinkowy, bardzo basniowy klimat, byl tam watek księcia, który zamienił sie ciałem z psem i dziewczyny, ktorej caly czas rosly włosy. I jeszcze jeden facet byl wilkiem. Ktos wie jak sie nazywa ten serial?
Pewnie to ten http://www.filmweb.pl/serial/Dziesi%C4%85te+kr%C3%B3lestwo-2000-114303