Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

moge wziac film julien donkey boy, nigdzie go nie moge znalezc a mam wielka ochote ogladnac sobie

Mam takie pytanko... Co myślicie o tym filmie?? Bo moim zdaniem ten film mówi o paru poważnych problemach dzisiejszych kobiet. A styl i komizm dialogów ma to tylko złagodzić. Chodzi mi przede wszystkim o to, że porusza kwestie ciąży (chcianej i niechcianej), problemy z zaufaniem facetom itp. Proszę o wasze wypowiedzi...

więcej

A więc tak ...szukam muzyki z filmu Melodie miłości jeśli ktos wie cos na ten temat proszę pisać !!

otoz pierwszy z nich to film nie wiem dokladnie z jakiego kraju ale napewno z Azjii
(moze indie iran irak albo pakistan)
film w ktorym jest male rodzenstwo ktore bardzo sie kochalo ale mieli tylko jedna pare butow i nosili je na przemian chciala bym znac tytul wiem ze byl on wyemitowany kilka lat temu przez tvp...

Witam!
Mam ogromną prośbę o tytuły dwóch polskich filmów.
Pierwszy z nich, film pewnie z lat 50 - 60 opowiada historię rodzeństwa, brata i siostry mieszkających gdzieś w Polsce, na uboczu wsi, nad jeziorem. Lata w których osadzona jest fabuła to tak około 1900 rok. Brat zajmował się o ile dobrze pamiętam...

Jaki jest Najlepszy thriller jaki oglądaliście i dlaczego ? Dla mnie takim thrillerem może być choćby Psychoza.

Wkurza mnie polityka polskich dystrybutorów dotycząca polskich napisów wypalanych na taśmach filmów kinowych. Nie dość, że użyta czcionka to chyba najbardziej rozlazły i zajmujący najwięcej miejsca Courier, to jeszcze ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Brakuje czarnej obwódki, przez co na jasnych tłach napisy są...

więcej

"Książę przypływów" to jedna z książek która po prostu mnie powaliła. Może nawet jedyna aż taka. Jestem zapalonym czytelnikiem od dziecka więc książki łykam jak młody rekin - od "Pana Tadeusza" po "Conana" - ale tylko chyba to dzieło jako jedyna rozbawiało tak że śmiałem się w głos, i wzruszało do łez. Dziwne bo inne...

więcej

"Mes amis, mes amours" przypuszczam, ze taką nosi nazwe tylko, ze nigdzie nie moge znaleśc jakiegos zwiastuny albo dłuzszej i szczegułowszej recenzji widziałem tylko pewien kawałek i wiem ze wystepuje tam Virginie Ledoyen i jest taka scena gdzie ona kocha sie w piwnicy z jakims gostkiem starszym i nie do końca z...

film z lat 90' <tak sądze>. to film o amerykanskiej rodzinie mieszkajacej na farmie/rancho. do nich przyjezdza albo kilkuosobowa rodzina albo jeden mlody mezczyzna, ktory na pewno mieszka w pokoju na gorze z mlodym synem gospodarzy:) tyle moge powiedziec---lecial na polsacie wiele lat temu.Dzieki z gory


jeszcze...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones