Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pomóżcie!
Dziś słyszałem o pewnym filmie, na temat którego mam bardzo szczątkowe informacje... No ale gdzie jak gdzie, ale tu może znajdzie się ktoś, kto domyśli się o jaki film chodzi i mi pomoze. Głównymi bohaterami była grupa chyba pięciu homoseksualnych facetów, którzy mają jakieś spotkanie i tam "debatują" nad...

więcej

To do tych co ogladali Miasto słońca. Wiecie jak nazywa sie utwór który leci kiedy 2pac podjeżdża samochodem na początku filmu i zaczyna rapować? A może macie cały soundtrack? Dzieki.

witaj,
jeśli jesteś fanem tego filmu to proszę Cię, spraw mi jego krótką recenzję.
Jest ona mi niezbędna, nie ma jej na necie. A nie znam się na jęku filmu.

Nie musi być długa, połowa strony A4.

Proszę......



Mam wielką nadzieję, że znajdzie się ktoś pomocny:P

no dobra, może to temat przestarzały straszliwie, ale wczoraj wieczorem włączyłam znów, to już chyba po raz setny, shreka jedynkę i jak dla mnie to kult nad kulty ;) może jestem dziecinna, ale czy ktoś jeszcze podziela mój zachwyt? ;) jak nie, to trudno, bo i tak dziś włączę raz jeszcze ;P

Nie jestem znawca tego typu filmow, a mam spora chec obejrzenia jakiegos dobrego tytulu. Widzialem Ghost in the Shell i byl calkiem niezly. Czy moglibyscie podac mi kilka tytulow, ktore warto obejrzec? Zarowno bezmozgie papki w stylu Appleseeda jak i cos bardziej doglebnego nad czym mozna sie zastanowic... Dobrze...

Poszukuje filmów o aborcji, lub w których aborcja była ważnym elementem.
Wiem, że jest vera drake, jest 4miesiace,3tygonie,2dni.

Co jeszcze?
Czekam na propozycje.

film z lat 90' <tak sądze>. to film o amerykanskiej rodzinie mieszkajacej na farmie/rancho. do nich przyjezdza albo kilkuosobowa rodzina albo jeden mlody mezczyzna, ktory na pewno mieszka w pokoju na gorze z mlodym synem gospodarzy:) tyle moge powiedziec---lecial na polsacie wiele lat temu.Dzieki z gory

Od niedawna interesuje sie "starymi" filmami. Niestety wiele z tych ktore mnie interesuja, trudno znalesc. Najbardziej zalezy mi na STAR! z 1968 roku w rezyserii Roberta Wise. Film nie musi miec pol napisow.
Jesli Ktos go ma, wie jak moge znlalesc ten film to bylabym wdzieczna za informacje.

Alice :)

Przepraszam za głupią prośbę, ale nie pamiętam tytułu filmu, który chciałabym bardzo obejżeć.
Główną bohaterką jest dziewczyna, która ma chorą matkę. Pewnego dnia przychodzi do domu z koleżanką, która później uwodzi jej ojca i zabija matkę. Konkretnie zrzuca ją z okna lub balkonu. Film ten na pewno leciał z 3 lata...

Dziś słyszałem o pewnym filmie, na temat którego mam bardzo szczątkowe informacje... No ale gdzie jak gdzie, ale tu może znajdzie się ktoś, kto domyśli się o jaki film chodzi i mi pomoze. Głównymi bohaterami była grupa chyba pięciu homoseksualnych facetów, którzy mają jakieś spotkanie i tam "debatują" nad swoim życiem....

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones