Zakładam temat odnoście priorytetowych kontr, filmów po premierze(których nie można oceniać, albo nie ma w bazie), odcinków serial czy dat premier, mam nadzieje, że jakiś moderator/admin/weryfikator tym się zainteresuje i będzie sprawdzał bez kolejkowania. Z góry dziękuje za uwagę i życzę miłego dnia.

Wiszące odcinki serialu SIX
http://www.filmweb.pl/serial/Six-2017-766395/contribute/episodes/5525414/0

WujekChu1ek

Krótko mówiąc wymyśliłeś sobie że założysz na forum temat i to co tam wrzucisz ty wraz z innymi będzie sprawdzane bez kolejkowania? Dlaczego miałoby tak być? xD

elmaister

Ano dlatego, że wszystko o co prosiłem było akceptowane, ot dlatego, prócz ostatniego filmu... Masz jeszcze jakieś ale, czy jak zwykle szukasz dziury w cały żeby mi dosrać?
https://www.imdb.com/title/tt7315526/

WujekChu1ek

W jakim sensie "prosiłeś", chcesz powiedzieć że zwracałeś się do weryfikatorów z prośbami żeby zaakceptowali poza kolejką to co dodałeś? I po tym jak wyświadczyli ci taką uprzejmość ty postanowiłeś założyć cały temat gdzie będziesz wrzucał to co mają zaakceptować poza kolejką już bez proszenia?
Tak, ja wiem że jak ktoś nie przyklaskuje i nie przyznaje z miejsca racji to na pewno się czepia i ma ma jakieś "ale" xD Ale ja po prostu staram się dociec o czym jest ten temat. Ty tu ustalasz jakieś nowe zasady dodawania materiałów, prosisz o przysługę czy o co tutaj chodzi?

elmaister

Jesteś debilem wypad stąd jeżeli masz trollować! Prosiłem w tym temacie i to nie były moje kontry. Żegnam.

Ps. Naucz się czytać ze zrozumieniem, wydać twój fistaszy móżdżek nie rejestruje pewnych oczywistych dla innych rzeczy.

WujekChu1ek

^Do zainteresowanych i weryfikatorów - powyższa odpowiedź najdobitniej pokazuje ile jest wart ten temat wraz z autorem. Nie ma czym sobie głowy zawracać.

A jak komuś zależy w pierwszej kolejności na uzupełnianiu bazy, a dopiero potem na punkcikach i nagrodach to w zupełności wystarczy mu istniejący system, bez jakichś dziwacznych tematów z prośbami o pomijanie kolejki.

elmaister

Powtórzę to jeszcze raz i kończę tą infantylną gadkę. Wszystkie kontry z prośbami z tego tematu zostały zaakceptowane.

Ps. Dalej rób z siebie kretyna stalkerze. A najbardziej zależy mi nie na punktach, tylko żeby takie czepialskie trolle/stalkerzy zniknęli z tego portalu na zawsze.

WujekChu1ek

To spoko że powtarzasz coś o co nikt cię nie pytał. O czym ty w ogóle gadasz? Spytałem czemu ma służyć ten temat skoro dodawane przez userów materiały są przecież weryfikowane i dodawane na bieżąco według kolejki. Dlaczego te w tym temacie są priorytetowe i miałyby być sprawdzane bez kolejki?

Co do dziecinnych obelg to jak już podsumowywałem, to typowa, pospolita reakcja na odmienne zdanie czy krytykę. Serio nie jesteś w stanie zdystansować się od tego forum na tyle by nie poniżać się wyzwiskami jak gimbus i po prostu skupić się na wątku? Na dodatek swoim własnym? xD

elmaister

"są przecież weryfikowane i dodawane na bieżąco według kolejki."

Nie, nie są. Jeżeli film czeka na dodanie do bazy czy też jest po premierze a nie można go ocenić kontra jest sprawdzana bez kolejki, po ten temat. Teraz jesteś bogatszy o tę wiedzę. Żegnam.

WujekChu1ek

No i trzeba do tego oddzielnego tematu, weryfikatorzy jak sama ich nazwa wskazuje nie zdołają tego zweryfikować?

Na całym świecie codziennie powstaje pewnie ze 20 różnych tytułów, jak będą dodawane poza kolejką to na serwisie nie pojawi się żadna naprawdę ciekawa informacja, tylko jakieś niszowe gówno klasy "G", co by jeden z drugim mogli sobie drogocennych punkcików nastukać.
No i jakie filmy skoro w pierwszym poscie piszesz o odcinkach serialu? No faktycznie wartościowa informacja xD Mógłbyś przynajmniej wprost przyznać o co chodzi w tym całym dodawaniu jak najprędzej.

elmaister

Zapomniałeś na końcu swoich wypowiedzi dodać "Pozdrawiam serdecznie" Pa.

WujekChu1ek

To jest kretyn

elmaister

"Co do dziecinnych obelg to jak już podsumowywałem, to typowa, pospolita reakcja na odmienne zdanie czy krytykę. Serio nie jesteś w stanie zdystansować się od tego forum na tyle by nie poniżać się wyzwiskami jak gimbus i po prostu skupić się na wątku? Na dodatek swoim własnym? xD"

Nie, nie mogę, ponieważ w każdym temacie negujesz moje słowo, prześladujesz mnie, stalkujesz, stąd moja reakcja na twoją buracką osobę, bo gdyby był to ktoś inny na spokojnie wytłumaczyłbym mu pewne kwestie, których nie rozumie a ty rozumiesz tylko piszesz żeby mi dowalić.

WujekChu1ek

https://www.filmweb.pl/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271/contribute/episo des/5533171/0

Odcinki po premierze.

WujekChu1ek

dzięki

Gokussb

Weź do ręki sprawdź czy miękki.

WujekChu1ek

ale co ?

Gokussb

Cokolwiek.

WujekChu1ek

eh kiedy sie myć pójde to zrobie to

Gokussb

Muhehehe

WujekChu1ek

lol nie?

WujekChu1ek

hehehehe

WujekChu1ek

https://www.filmweb.pl/film/UFO-2018-807151

Film po premierze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones