gdzie si? podzia?y polskie znaki?????????????

gonia

:)))
teraz to bedzie strona miedzynarodowa o zasiegu ogólno?wiatowym... jeszcze zrobi? tylko wersje angielska francuska, w?oska i hiszpansk? i bedzie git...

gonia

czy wielki brat patrzy?
Niestety znaki to już mniejszy problem, ale również nim mam doczynienia ostatnio. Ostatnio również miałem problemy z wyszukiwarką,, żeby nie wiem, co wpisać to zawsze wyskoczy strona główna. Podstrony sie nie ładują... ogólnie ... nie ma na tę krytyczną uwagę skali żeby moje niezadowolenie na niej określić.

Sorki, ale takie same problemy zaczynają sie powtarzać ostatnio bardzo często rozumie problemy problemy, ale bądac, juz tak wielkim portalem jak dziś trzeba sie liczyć z tym, iż serwis ten powinien działać w 100 poprawnie i ktoś powinien czy świątek czy piątek pilnować tego.

WIDMO82

racja
no niestety masz całkowita rację, ten numer ze stroną główną doprowadza mnie juz do szału, a w dodatku ostatnio skin sam mi się zmienia z Tolkiena na 007 :)

ale te wszystkie niedogodności spowodowane sa tym, że właśnie pracują nad polepszeniem portalu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones