Ten portal jest po prostu wspaniały i bardzo mi się podoba. Dzięki niemu moge się wiele dowiedzieć o nowościach filmowych i pochwalić się nimi innym którzy jeszcze tego nie wiedzą. No i serdecznie wszystkich zapraszam do współpracy.

pb0

as cool as ice...
portal jest cool w drugim znaczeniu tego słowa... mianowicie zimny... tak zimno cosik tu.... z jakies -37C Moze to tylko wina zimy albo mi sie tak wydaje? moze by sie przydało coś podpalić??? Tak spalmy to!!!! i to!!!! i to tez!!!!... łogień!!! dalej tu zimno. :|

kamo

????
Może coś więcej w tym temacie bo przyznam, że mnie zaintrygowałeś. :)

kamo

re:
hmm jak Ci tak zimno to załóż rękawiczki i nauszniki...

wcale nie jest zimno- jest za to spokojnie. żadnych afer, żadnych podszywaczy.....

Ola

afera ponizej zera !
moze juz czas jakis newsroom plotkarski puscic?
-bond kolejny bedzie krecony w Malborku
-ktos kto własnie wygrał te ponad 10mln zł w TOTKA chce dac na polską kinematografie ...
- sławna piosenkarka i nadzwyczaj utalentowana aktorka Britney S. już nie jest dziewicą! .. nie to zły przykład :D

WIDMO82

re:
hmmm jak się tak strasznie nudzisz, to może sobie posufruj po stronach z plotkami :)
na filmwebie raczej się ich nie doczekasz :))) (patrz info przy opcji "wyslij news")

pb0

Niezły
Jest niezły ale nie perfekcyjny mankamentem jest to że wolno działa strona i rzeczywiście powinny byc ikony jak forum , newsroom, konkursy aby byłoby to bardziej widoczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones