Jestem dopiero drugi miesiąc użytkownikiem portalu filmweb iciągle odkrywam cos nowego.Mimo zaawansowanego wieku znajdujE tu dla siebie dużo interesujących tematów. Obecnie jest to w moim przypadku najczęściej odwiedzany portal. Jednego tylko nie mogę zrozumieć. Jak to jest możliwe że pierwszym osobom naliście punktowej w takim olbrzymim tempie narastają punkty ? Jak to robią ?
Może doba w ich przypadku ma 72 godziny ?

Jerzy_Zemla

i to bardzo
Oni dodaja duuuużo filmów do bazy. I chyba, tak jak w Twoim przypadku, jest to dla nich najczęściej odwiedzany portal (poza tymi z których czerią informacje o filmach które dodają).

użytkownik usunięty
Atom

baza
Zgadzam się z Tobą Atom, ale to przechodzi mimo wszystko granice wyobrażalności. Pozdrawiam!
Jurek

tak
są tutaj ludzie co potrafią dodac kilkadziesiat filmów dziennie.
wystarczy sie przyłożyc do tego. przemnóźmy to potem x15 i teraz wiesz ze mozna w ciagu doby zdobyć i 300 punktów.
fakt takich osób jest najwyzej kilkanascie na filmwebie ale są :D

użytkownik usunięty
WIDMO82

baza 2
Jak się dostać do "bazy" aby można wpisać film? Jestem jeszcze zbyt "cienki" w filmwebie ". Mam (wydaje mi się) dość dużo do powiedzenia ale nie mogę się dostać do niektórych tematów. Może ktoś mi udzieli minimum informacji. Z góry dziękuję.
Jurek

już odpowiadam
hmm wiec:
na górze pod wyszukiwarką jest taki "plusik"
klikasz w niego i dalej decydujesz co chcesz dodac, w wiekszosci przypadków wybierana jest opcja formularza potrzebnego do dodania filmu. Czasem mozesz spotkac sie z pojeciem "bifor" czyli filmy które ty opiszesz i wyslesz redakcji do sprawdzenia oczekują na owa weryfikacje w "buforze". Nastepnie osoby które w niewytłumaczalnie dziwnych okolicznosciach przyrody zdobyły zaufanie redakcji, pomagają jej w sprawdzaniu poprawnosci tych prac wysyłanych przez zwykłego uzytkownika. Powinno to trwac najwyzej 7 dni, jednak okres ten bywa bardzo rózny. Jak masz szczescie to twoja praca zostanie oceniona nawet po kilku godzinach, jednak zwykle przeciaga sie to srednio do 7 dni. Nie ma co tu ukrywac ze filmy opisywane nie posiadajace opisów lub kiedy maja przepisane słowo w slowo z innego serwisu otrzymaja znikomą ilosc punktów. Wiec jesli chcesz "zarobic" cos punktów to musisz sie liczyc z tym ze twoje prace będa naprawde na wysokim poziomie. Mozesz korzystac z czego tylko cchesz, bardzo wysoki poziom reprezentuje www.imdb.com oraz www.filmpolski.pl
Jeśli masz jeszcze jakies pytania to pisz. Postaram(y) sie udzielic w jak najszybszym czasie odp.

WIDMO82

"plusik"
"dobrze dobrze tak tak tak" - dzięki serdeczne za podpowiedzi w (tak myślę) imieniu wszystkich nowych i "cienkich" w temacie, otrzymałem również odpowiedź od wojtka@filmweb za którą równie serdeczne dzięki, przynajmniej wiem że idea jest czysta, a generalnie chodzi o to że -jak myślałem- streszczenia winny być własnej produkcji a nie kopiowane z innych serwisów "żywcem" tak więc jeśli ktoś chce zadać sobie trochę trudu to może sprawdzić kto pisze od siebie a kto kopiuje- chociaż czasami mogą być one zbieżne ale nie IDENTYCZNE do kroćset, mocium Panie!!!!!!!!!!!!!!POZDROWIONKA.

asstary

Biuro_Obsługi_Klijęta
tym razem usługa informacyjna była bezpłatna, nastepnym razem bedziesz musiał zadzwonic na 0700 lub wysłac sms'a :P

PS: nie ma sprawy, od tego jestesmy... by pomgać i dobrze sie bawić

WIDMO82

Bawimy się
Coś dzisiaj jakisik chochlik łobuzek powoduje że ukazują się podwójnie me komentarze, dzięki za cierpliwosc a napisz jeszcze jak dodawać zdjęcia -chyba że robi to już szanowne gremium,zgodnie z wszystkimi procedurami prawnymi, to sorry.........Brakuje wielu podobizn ludzi kina............Asaaaalllllaaaam

asstary

:-(
tak, masz racje, bardzo ogranioczna liczba osób dodaje te zdjecia. trwaja prace.. moze za jakis czas to ruszy i bedzie wiecej filmów jak i ludzi kina posiadało swoje plakaty, zdjecia.

Jerzy_Zemla

narastają punkty
Ja też się dziwię ilością pkt "przodowników" ale wydaje mi się że są to pkty za "współtworzenie stron",które przechodzą chyba automatycznie na następny miesiąc???A tym co nas wciąga jest chyba możliwość pewnego rodzaju rywalizacji, na bieżąco,konkursy- których jest stosunkowo dużo..........

użytkownik usunięty
asstary

przejrzystość
Proponowałbym umieścić na stronie tytułowej filmwebu ikonki:
Forum, Komentarz, Felieton, News, itp., tak aby po kliknięciu otwierał się od razu arkusz tekstowy do pisania swoich opinii. Byłoby prościej, łatwiej i szybciej. Pozdrawiam
Jurek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones