Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mam te 10 pkt., mam ludzi w znajomych, a do niektórych i tak nie mogę pisać wiadomości. To jakiś błąd czy od czegoś zależy?

Po jaką cholerę jest ten dzienny limit? Nie mogę nawet dziennie poprawić więcej niż jednego opisu filmu... Przecież to jest śmieszne, nikt nie będzie czekał całego dnia specjalnie żeby poprawić jeden błąd ortograficzny... To jest sadyzm.

Nie mogę podejrzeć ocen swych filmów. Zniknęły też statystyki, wyszukiwarka i liczba "lajków" jeśli takie były. Na górze mam komunikat "możesz zobaczyć więcej u znajomych użytkowników".

Siema!
Mam nadzieję że piszę w dobrym miejscu.

Dlaczego blokując trackera - Google Analytics wiele funkcji FW przestaje działać?
Między innymi - oglądanie filmów/trailerów, sortowanie filmów (np. "chcę zobaczyć" i opcja sortowania po "szansa że ci się spodoba" czy też inne), nie znikają po kliknięciu, opcje...

Wie ktoś, jak mogę ustawić, aby moja lokalizacja wyświetlała się automatycznie? Bo
ustawiłem niedawno sam miejscowość, jednak chciałbym, aby była ona ustawiana
automatycznie według mojego adresu IP. Wie ktoś jak mogę to ustawić?

jw

Piszę w pewnej sprawie gdyż nie mogę napisać do osoby, która sprawdzała moją kontrybucję. Otóż czasami nie rozumiem powodów odrzucenia i bardzo prosiłbym o przeanalizowanie mojego materiału. Dodałem obsadę a konkretnie
producenta gry Dragon Age: Inquisition jako źródło podając oficjalny film EA, kilka wywiadów, znane...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Bardzo proszę o pomoc. Jestem od niedawna na filmwebie i mam problemy z obsługą profilu. Nie pamiętam hasła, ale jestem o diwo cały czas zalogowany. Na podany przy rejestracji adres e-mail nie przychodzi mi "restart hasła", bo jest to poczta służbowa i chyba ma zablokowane niektóre możliwości. Nie mogę zmienić maila,...

więcej

Witam

Poszukuję jednego spektaklu teatru telewizji z lat 80-tych.
Gatunek s-f. Nie wiem czy to adaptacja jakiegoś opowiadania czy oryginalny scenariusz.
Akcja toczy się na statku kosmicznym lub w jakiejś stacji kosmicznej.
Załoga żywi się hodowanymi glonami. Mamy tu intrygę kryminalną, ktoś zatruwa te glony....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones