Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Międzynarodowym a tym z USA,ewentualnie brytyjskim ?

Witam, dlaczego, jak wejdzie się na dany film, nie ma info, że będzie w tv? Kiedyś pamiętam, że
było, teraz tą informację widzę tylko przy liście filmów "chcę obejrzeć".

dlaczego lista odrzuconych kontr znika po jednym dniu, a w dodawanych osobach jest od lutego? Skąd będę wiedziała, że coś było odrzucone?

Witam. Nie wiem czy tylko ja mam ten problem, ale gdy klikam w powiadomienia (Twój asystent)
niestety nie otrzymuję żadnej reakcji, już od kilku tygodni (problem znikł na jakiś tydzień, lecz
niestety powrócił). Ikona cały czas pokazuje nowe powiadomienia, ale nie mogę ich zobaczyć.
Ktoś wie o co chodzi? Z góry...

więcej

Gdy klikam na jakąś wiadomość w skrzynce, to nic się nie dzieje.

zno coś nie bardzo dziala? Nie na profilu aprzy wypowiedziach jest widoczne ;/

Niestety Twoja wypowiedź zawiera zewnętrzny link. Usuń go, aby opublikować wypowiedź. Dowiedz się więcej o zasadach publikacji postów w FAQ.

Jak mam to ominąć? Chcę umieścić na forum opinię, ale cały czas to mi wyskakuje. Próbowałem chyba kilkadziesiąt razy, robiłem podwójną spację i nic... O co chodzi? To ma jakieś...

więcej

jest ta edycja w końcu czy nie ma? Nie mogę edytować swoich postów, nie widze takiej opcji, jednak zauważyłam w czasie dyskusji z jednym użytkownikiem, że zmienił treść swojego postu. Ale nie ma żadnej adnotacji po tym fakcie a chyba być powinna, że post był edytowany. Czy to możliwe, czy ja mam zwidy? Dalabym sobie...

więcej

Widzę że ubył mi jeden oceniony tytuł z listy, nie mogę zapisać wszystkiego tak jak kiedyś jako jedną stronę bo teraz wyświetla tylko do 100. Przez to nie mam możliwości sprawdzenia co to była za pozycja. Nie dostanę przecież żadnej informacji jeśli brak tego jednego tytułu jest spowodowany usunięciem go z bazy, bo to...

więcej

Jest możliwość pobrania na filmweb listy obejrzanych filmów z facebooka ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones