użytkownik usunięty

TVP nie mogło sobie wybrać lepszego następcy Mody na sukces.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa

http://www.filmweb.pl/serial/Wspania%C5%82e+stulecie-2011-645872to jest to ? przynajmniej malo odcinków

użytkownik usunięty
pawel059

Mało, ale to niepotrzebne przeciąganie i slow motion denerwuje, tak bardzo.

Czyżby ci się "Wspaniałe" nie podobało?

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Jest średni.

Wątek romansowy jest bardzo dobry, komediowy niezły, kryminalny średni a wojenny słaby. Plusem jest to, że można się co nieco dowiedzieć o XVI w. (uproszczę trochę) Turcji.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Bez wątku romantycznego było by o wiele lepiej. Przecież milość nie istnieje.
Najbardziej lubię tego gościa-przydupasa z haremu, dowcipniś jeden.

Nie wiem czy byłoby lepiej czy gorzej, przypuszczam, że oglądalność byłaby mniejsza. Masz na myśli Sümbül Ağę?