Heh kto widział teraz na polsacie w informacjach o tematyce oscarowej wypowiadającego się Łukasza? xD Tak sobie tylko mowie :)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
MrSebkoss_filmaniak

Najgorszy recenzent na Filmwebie. Gdybym się sugerował jego opiniami to umknęło by mi wiele filmów.

MrSebkoss_filmaniak

Chłopak ma parcie na szkło

MrSebkoss_filmaniak

moj ulubiony recenzent

MrSebkoss_filmaniak

Wolę M.Walkiewicza