Heh kto widział teraz na polsacie w informacjach o tematyce oscarowej wypowiadającego się Łukasza? xD Tak sobie tylko mowie :)
Najgorszy recenzent na Filmwebie. Gdybym się sugerował jego opiniami to umknęło by mi wiele filmów.
2/10
Chłopak ma parcie na szkło
moj ulubiony recenzent
Wolę M.Walkiewicza