Na TVP1 powinni w tej chwili lecieć Edukatorzy... a jest cos co napewno nie jest ani tym filmem ani wczesniejszym zaplanowanym w programie... ktos wie cos?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Neoporteria

Jeśli kożystałeś z "programu" na FW to nie dziw się... zawsze są tam błędy, a jeśli z innego źródła to nie mam pojęcia.

Tybii

Jeśli nie wiesz - nie pisz... bo po co?
TV nie pierwszy raz robi widzów w bambuko zmieniając ot, tak czas emisji. Rezultat jest taki, że niezłe kino możesz obejrzeć nie późno, ale bardzo późno... "Edukatorzy" skończyli sę ok 01.30... Jaki normalny człowiek, który ma za dnia onbowiązki wzgledem siebie samego i społczeństwa, dotrwa do takiej godziny...? Mi się to udało, co prawda, ale za normalnego nie uważam się...;)
Ost. w tv publicznej naprawdę przesadzają: kino nieco bardziej wyagające zostało zepchnięte na margines. Jesli emisja zaczyna sie o 23-24.00, czy 01 (tak, tak) w nocy, to jest to po prostu kpina.