Pamiętam,że kiedyś w telewizji leciał taki program,chyba publicystyczny,który zaczynał się krótką animacją z gadającymi zwierzętami gospodarskimi.Leciał on w weekend gdzieś w południe. Stacja-tvp 1 lub 2. Lata 2003-2008. Wiem,że z porą puszczania miał coś wspólnego z animowaną wersją Ani z Zielonego Wzgórza:
a) Mógł lecieć przed Anią.
b) Lub po Ani
c) Albo Ania leciała o tej samej porze co ten program,tylko na innym kanale.
Wie ktoś,co to za program?