W tym serialu/programie były takie 2 drużyny(czerwona i żółta),które rywalizowały ze sobą w różnych zadaniach na świeżym powietrzu (i też nie mieszkali normalnie,tylko w szałasach/namiotach/domkach na drzewie)
Leciał on chyba po serialu Magiczne drzewo.
Członkami tych drużyn były dzieci, i każda miała dorosłego jako szefa/opiekuna. Było puszczane gdzieś około 2005-2007(?). Myślałam,że tytuł brzmiał "Młode Wilki", ale potem okazało się,iż to jednak nie tak się nazywało. (Bo nie jest to ten z Prokopem).
Wie ktoś?