Witam. Słuchajcie mama opowiadała mi o jakimś serialu ale nie była w stanie podać mi tytułu a trochę mnie zaciekawił.

podam wam co wiem na jego temat:
- grupa osób bierze ( chyba ) odział w teleturnieju ląduje w lesie i maja przetrwać
- podobno mogą w każdej chwili odejść ale osoba która tak zrobi musi zabrać kogoś ze sobą
- jeżeli ktoś rezygnuje ma się udać w jakieś miejsce i tam czekać ale nikt się tam nie zjawił
- coś morduje uczestników zostawia ślady niczym ptak
- trafiają oni do jakiegoś miasteczka z rosyjskimi nazwami ulic ( czy na produktach w sklepie)

no to chyba tyle informacji mam na temat tego serialu wiem ze oglądała go w TV ale nawet nie zna kanału na jakim leciał :P

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Myrkul_filmweb

Brzmi jak Siberia: http://www.filmweb.pl/serial/Siberia-2013-690850
Chociaż niezupełnie, bo jest kilka nieścisłości...

"- grupa osób bierze ( chyba ) odział w teleturnieju ląduje w lesie i maja przetrwać"
Było to niby Reality Show. Później okazało się, że to raczej swego rodzaju eksperyment. Ale z czasem i to stało się niepewne.

"- podobno mogą w każdej chwili odejść ale osoba która tak zrobi musi zabrać kogoś ze sobą"
Tu pierwsza nieścisłość, bo o ile dobrze pamiętam to każdy indywidualnie mógł podjąć decyzje o opuszczeniu.

"- jeżeli ktoś rezygnuje ma się udać w jakieś miejsce i tam czekać ale nikt się tam nie zjawił"
Tak, mieli udać się na polane, która teoretycznie była lądowiskiem dla helikoptera. Inna sprawa, że nie była to prawda.

"- coś morduje uczestników zostawia ślady niczym ptak"
Tego nie jestem pewien, bo o ile pamiętam to przez długi czas uważali, że jest to jakiś drapieżnik z rodzaju kotowatych.

"- trafiają oni do jakiegoś miasteczka z rosyjskimi nazwami ulic ( czy na produktach w sklepie) "
I tu się zgadza, wpierw dotarli do osiedla badawczego, a następnie do opustoszałego miasta.

Niestety serial został anulowany po pierwszym sezonie, co jest przykre, bo była to bardzo interesująca produkcja.