W złym dziale założyłem temat, widzę to, można go usunąć. Tak czy siak:
Degrassi: Next Class to reboot serii, powinien być oddzielony na filmwebie tak jak na imdb: http://www.imdb.com/title/tt5320160/
Tymczasem jest dodany jako 15 sezon Degrassi: Nowe pokolenie