Polecicie jakieś dobre anime w klimatach przygodowych?
Te które sie doczekały sławy jak naruto czy dragonball oraz te które kiedyś dawno temu leciały na tvn7/pro7 już widziałam.
http://www.filmweb.pl/serial/Fantastyczny+%C5%9Bwiat+Paula-1976-224239
http://www.filmweb.pl/serial/W+Kr%C3%B3lestwie+Kalendarza-1980-144118
http://www.filmweb.pl/serial/Pok%C3%A9mon-1997-219079
http://www.filmweb.pl/serial/Transformery-1984-186908
http://www.filmweb.pl/serial/Tygrysia+Maska-1969-113414
http://www.filmweb.pl/serial/Zorro-1996-224391
http://www.filmweb.pl/serial/Digimon-1999-170005
http://www.filmweb.pl/serial/Gigi-1981-103882
http://www.filmweb.pl/serial/Czarodziejka+z+Ksi%C4%99%C5%BCyca-1992-104160
http://www.filmweb.pl/serial/Yattaman-1977-119655
http://www.filmweb.pl/serial/Muminki-1990-119826
http://www.filmweb.pl/serial/Genera%C5%82+Daimos-1978-104147