Witam
Ostatnio nie mam już czego oglądać. Obejrzałem:
-South Park
-Californication
-Rodzina Soprano
-Zakazane imperium
-Better call Saul
-Breaking Bad
Lubie chamski humor, jak w SP i Californication, nie lubię sci-fi, lubię klimaty gangsterskie, klimaty lat 20-40, 80 i 90.
Kolega polecił Skins i Inbetweeners.
Teraz oglądam Współczesną rodzinę
Wybieram te, które prawdopodobnie najbardziej mi się spodobają i oglądam od początku do końca.
Jakie inne możecie jeszcze polecić?