Witam!
Jakiś czas temu trafiłem w telewizji na serial, niestety nie pamiętam tytułu. Produkcja działa się w przyszłości gdzie każdy miał przydzieloną pracę. Jedyną opcją na wyrwanie się z przydzielonej pracy to wygrana w teleturnieju (nie pamiętam nazwy, ale coś typu Big Shot, Hot Shot(?)). We fragmencie, który widziałem był Afroamerykanin, który znudzony jeździł na rowerku na siłowni. Bodajże tym sposobem pozyskiwał energię i zarabiał kredyty, za które mógł coś kupić.
Pozdro!