Leciał kiedyś w Tv. Spora iloś ludzi w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła ( porwali ich kosmici chyba ) i po jakimś czasie wszyscy naraz pojawili się w jednym miejscu. Potem po jakimś czasie zaczeły ujawniać sie u nich różne moce, w pami3ć zapadła mi dziewczyna ( blondyna ok 17 - 22 lat chyba ) która miała moc natychmiastowej regenercji ran i chciała to pokazać chłopakowi który o niczym nie wiedział więc kazała mu nagrywać siebie, ona weszła na jakąś metalową wysoką konstrukcje i sloczyła. Powinna zginąć, chłopak przerażony, ta sie podnosi i idąc w jego strone leczą sie jej wszystkie rany. Pamiętam jeszcze, że w póżniejszych odcinkach doszło do walki między dwoma facetamz mocami chyba ignia i lodu, jeden z nich chyba zniszczył całe miasto. Wydaje mi sie, że tytuł składał się z kilku liczb ale to może być fałszywy trop :P

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Azyl21

Już znalazłem http://www.filmweb.pl/Herosi