Pod kopułą obejrzałam wszystkie odcinki, Fear The Walking Dead- jestem w trakcie oglądania, a Lost wybacz ale serial to jest beznadziejny. obejrzałam pierwszy sezon i nie dam rady obejrzec więcej
To może Revolution, serial został anulowany, ocena mówi sama za siebie - ja osobiście odpadłem po paru odcinkach, ale może Ci się spodoba. A Lost trzyma bardzo dobry poziom przez pierwsze trzy sezony, później lepiej sobie odpuścić.
http://www.filmweb.pl/serial/The+100-2014-689083
http://www.filmweb.pl/serial/12+ma%C5%82p-2014-696445
http://www.filmweb.pl/serial/The+Last+Man+on+Earth-2015-716921
http://www.filmweb.pl/serial/Ostatni+okr%C4%99t-2014-668608
http://www.filmweb.pl/serial/Z+Nation-2014-713334
http://www.filmweb.pl/serial/Terra+Nova-2011-570521
http://www.filmweb.pl/serial/Jerycho-2006-338040