Szukam seriali o przetrwaniu. Cos typu The Walking Dead, The 100 czy Wrogie Niebo

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
diavolo0801

Lost, Under The Dome, Fear The Walking Dead

nawisher

Pod kopułą obejrzałam wszystkie odcinki, Fear The Walking Dead- jestem w trakcie oglądania, a Lost wybacz ale serial to jest beznadziejny. obejrzałam pierwszy sezon i nie dam rady obejrzec więcej

diavolo0801

http://www.filmweb.pl/serial/Rozbitkowie-1999-115843

diavolo0801

To może Revolution, serial został anulowany, ocena mówi sama za siebie - ja osobiście odpadłem po paru odcinkach, ale może Ci się spodoba. A Lost trzyma bardzo dobry poziom przez pierwsze trzy sezony, później lepiej sobie odpuścić.

nawisher

Lost byłby fajny gdyby nie te tajemnice.

nawisher

może survival "Siberia" tylko jeśli to problem nie ma nigdzie po polsku..

oslo_gurl

Jest po polsku http://www.kinoman. tv/serial/siberia-2013

diavolo0801

Jerycho serial o małej osadzie po wojnie atomowej

diavolo0801

http://www.filmweb.pl/serial/The+100-2014-689083
http://www.filmweb.pl/serial/12+ma%C5%82p-2014-696445
http://www.filmweb.pl/serial/The+Last+Man+on+Earth-2015-716921
http://www.filmweb.pl/serial/Ostatni+okr%C4%99t-2014-668608
http://www.filmweb.pl/serial/Z+Nation-2014-713334
http://www.filmweb.pl/serial/Terra+Nova-2011-570521
http://www.filmweb.pl/serial/Jerycho-2006-338040

diavolo0801

Battlestar galactica 2003 i 2004

diavolo0801

survivors, jeremiah