Przy czym wolicie oglądać seriale ,filmy? ja szczerze wole lektora choć z napisami również fajnie się ogląda ale trzeba się skupić na czytaniu za szybko gadają

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Ruben_fw

Napisy

Ruben_fw

Selena Gomez

xall

Co Selena Gomez ?

Ruben_fw

czytająca napisy

Ruben_fw

Z lektorem , ale napisy też lubię , głównie z tego powodu , że lektor nie zagłusza dźwięku i muzyki . Ale z lektorem zdecydowanie więcej oglądam ;) .

Ruben_fw

Zawsze napisy, jak dla mnie lektor zagłusza głosy aktorów.

Ruben_fw

Czasem z lektorem, a czasem z napisami. Tą drugą opcję wybieram gdy oglądam brytyjski film. Uwielbiam ten akcent.