Przy czym wolicie oglądać seriale ,filmy? ja szczerze wole lektora choć z napisami również fajnie się ogląda ale trzeba się skupić na czytaniu za szybko gadają
Z lektorem , ale napisy też lubię , głównie z tego powodu , że lektor nie zagłusza dźwięku i muzyki . Ale z lektorem zdecydowanie więcej oglądam ;) .