Co lepsze Magda M czy 13 Posterunek...ja wolę 13 posterunek...ale nie wiem jak wy...hehe...przynajmniej 13 p. jest śmieszny, a Magda M smutne...to bardziej dla smutasów...a ja jestem optymistycznym człowiekiem, a wy jak uważacie...? co lepsze?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
BadMonster

Ja uważam, że świat zmierza ku upadkowi, bo widzę, że coraz więcej dzieci pierdoły wypisuje na forum, zamiast spać o tej porze :/

Deix_z_gwiazdkom

Masz coś do dzieci?




















Kasjopejka

ależ skąd ?

































BadMonster

drop dead

użytkownik usunięty
Icheb

"Magda M." - "upadek świata" - "dzieci" - "śmierć" - ...
Co będzie dalej?

ja obstawiałym comeback Michała Wiśniewskiego we fryzurze naturalnego koloru

użytkownik usunięty
Deix_z_gwiazdkom

Czy Magda M. i 13 posterunek sa serialami o podobnej tematyce, zeby je porownywac?
Ja chyab czegos nie rozumiem.
Moze dlatego ze zle spalam, wiec wybaczcie.

użytkownik usunięty

Nie są! Oczywiście, że nie, ale "Magda M." to kontynuacja "Posterunku". Taka, wiesz, "dwójka".

użytkownik usunięty

No kumam, kumam ;]

hehe coraz durniejsze te porównania na ty portalu:) Może ktoś będzie chciał porównać"Powrót Króla" z "Gulcza, a jak myślisz". Żenada...

Deix_z_gwiazdkom

A jaki on ma naturalny?:P

Pzdr.

natali_3

Pzdr.
Pzdr.
Pzdr.
Pzdr.
Pzdr.


WTF? K.... po ch.. to? :S

era

To do mnie?
Bo lubię, jak Ci przeszkadza to nie patrz;]

Pzdr.

użytkownik usunięty
BadMonster

Who The Fu*k is Magda M ??????