Co lepsze Magda M czy 13 Posterunek...ja wolę 13 posterunek...ale nie wiem jak wy...hehe...przynajmniej 13 p. jest śmieszny, a Magda M smutne...to bardziej dla smutasów...a ja jestem optymistycznym człowiekiem, a wy jak uważacie...? co lepsze?
Ja uważam, że świat zmierza ku upadkowi, bo widzę, że coraz więcej dzieci pierdoły wypisuje na forum, zamiast spać o tej porze :/
Czy Magda M. i 13 posterunek sa serialami o podobnej tematyce, zeby je porownywac?
Ja chyab czegos nie rozumiem.
Moze dlatego ze zle spalam, wiec wybaczcie.
Nie są! Oczywiście, że nie, ale "Magda M." to kontynuacja "Posterunku". Taka, wiesz, "dwójka".
hehe coraz durniejsze te porównania na ty portalu:) Może ktoś będzie chciał porównać"Powrót Króla" z "Gulcza, a jak myślisz". Żenada...