Czy nie uważacie, że lepiej byłoby oceniać sezony seriali osobno, a nie całościowo? Szczególnie ułatwiłoby to ocenianie aktualnych seriali

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
ismola

Skoro są oceny filmów mających jedną minutę, to powinna być możliwość oceniania i pojedynczego odcinka tak by znajomi widzieli, całego sezonu, oraz całego serialu.

Apfelbaum

Można oceniać pojedyncze odcinki, ale nwm czy twoi znajomi moga zobaczyc ta ocene.

fabi44

Nie mogą.

ismola

To wydaje się całkiem logiczne. Spokojnie mogliby coś takiego wprowadzić :) i zostawić oczywiście możliwość oceny całości.