Czy nie uważacie, że lepiej byłoby oceniać sezony seriali osobno, a nie całościowo? Szczególnie ułatwiłoby to ocenianie aktualnych seriali
Skoro są oceny filmów mających jedną minutę, to powinna być możliwość oceniania i pojedynczego odcinka tak by znajomi widzieli, całego sezonu, oraz całego serialu.