Witam.Szukam serialu sf z 1 połowy lat 90tych.Był emitowany na TVP lub Polsacie.Akcja toczyła się w 2ch światach i w jakiejś grze.Był tam chłopak który leżał w śpiączce,a jego umysł był właśnie w tej grze.Był tam jakiś kartel,tajemnicze,niewidzialne ogrodzenie i człowiek którego szukali,o imieniu jakimś Kolumbijskim.Carlos czy Santiago.Ktoś To kojarzy?
Brzmi jak http://www.filmweb.pl/serial/The+Odyssey-1992-109973
ale chyba pomieszałeś jeszcze z czymś innym
hehehe jak napisałeś że bohaterem jest chłopak i że pierwsza połowa lat 90-tych to myślałem że chodzi ci o jakiś serial młodzieżowy. Natomiast ten którego szukasz to całkiem niezły serial - "Ryzykowna Gra" z końca lat 90-tych, leciał premierowo na polsacie:
http://www.filmweb.pl/serial/Ryzykowna+Gra-1999-98145