Oglądałam go kilkanaście lat temu, więc niedużo pamiętam. Główną bohaterką serialu była dziewczyna( chyba blondynka) która miała w oku znak szatana czyli trzy szóstki które były z sobą połączone. Niestety tylko tyle pamiętam.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa