Od paru dni po głowie chodzi mi bajka z dzieciństwa .
Z tego co pamiętam chodziła na TVP1 w okresie wakacji. Bajka była o księżniczce która dostała amulet ( albo wisiorek ) był smok którego kontrolowała i jedyne co doskonale pamiętam to sum który pod koniec każdego odcinka zadawał zagadkę .