Witam, poszukuje serialu który był emitowany w tvp1 o pewne grupie ludzi którzy zostali z przyszłości okół 2250 roku jak dobrze pamiętam a wysłani daleko w przeszłość w czasach kiedy na ziemi panowały dinozaury. Jeśli ktoś by coś pamiętał proszę o kontakt.
Pozdrawiam Pyjter.