kochani jestem w ciężkiej depresji po obejżeniu wszystkich możliwych wciągających sitcomów. pomóżcie i zaproponujcie coś. moje dotychczas ulubione to oczywiscie Przyjaciele (najlepszy sitcom wszechczasów), Mamuśki, Hoży Doktorzy, Teoria Wielkiego Podrywu. Nie lubię takich rodzinnych sitcomów z lat '90, natomiast absurdalny lub czarny humor jak najbardziej!

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
zmudkamarta

Pewnie znasz, ale polecam Hotel Zacisze, bardzo lubię też Różowe lata 70, mniej, ale też spoko Dwóch i Pół.