Hej!
Wie ktoś jak nazywał się taki serial (Amerykański, z tego co wiem to nie spolszczony) ktorego akcja (przynajmniej na początku) rozgrywala się na terenie Projektu Manhattan (opracowywanie pierwszej bomby atomowej)?
Wojskowy wraz z żoną dostali wezwanie i musieli się tam udac... tak zaczyna się pierwszy odcinek.