zukam jakiegoś amerykańskiego sitcomu, opowiadającego o życiu młodych ludzi (tak jak Różowe lata 70, Przyjaciele, jak poznałem waszą matkę)
-z dobrym humorem, który nie oscyluje tylko wokół seksualnych aluzji
-z dobrze poprowadzoną fabułą, gdzie widać jakiś rozwój postaci
-gdzie są też poruszane jakieś problemy bohaterów
-gdzie fabuła nie sprowadza się do jedengo schematu powtarzanego w każdym odcinku
-bez sitcomów o rodzinie
-Musi być o młodych ludziach i muszą być ciekawe postaci kobiece
-taki który nie opiera się na głupich stereotypach
Hoży doktorzy, dwie spłukane dziewczyny widziałem

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
MistrzSeller

Najbardziej chyba pasuje Community, chyba jeden z najbardziej kreatywnych sitcomów w historii.

Jak ogarniasz angielski (bo polskie napisy tylko do ułamka odcinków) to Seinfeld. Według wielu najlepszy sitcom w historii (8.9 na IMDB, wygrane w różnych plebiscytach), niestety u nas mało znany. Pierwsze 2 sezony średnie ale potem jazda bez trzymanki :P

Seymour_Asses

Community widziałem, ale jakoś mnie nie wciągnęło (może dlatego, że postaci to już dorośli, może przez nietypowy humor)

MistrzSeller

Chyba wszystkie pasujace do schematu w takim razie widziales.
Jeszcze w miare pasuje Parks and Recreation - 1 sezon trzeba brzebrnac bo jest slaby, calkiem inny niz reszta, gdzie postacie sie zmieniaja na plus.
Dojdzie to czego oczekujesz mimo, ze w 1 sezonie nie bedzie tak jakbys chcial.
Pisze zagadkowo zeby nie spojlerowac.

MistrzSeller

mogłabym zaproponować New Girl, ale tam z komedią i schematami różnie bywa niestety...

MistrzSeller

http://www.filmweb.pl/serial/Teoria+wielkiego+podrywu-2007-402989 Ten musisz zobaczyć obowiązkowo w takim razie(oczywiście jeżeli nie widziałeś)
http://www.filmweb.pl/serial/Technicy-magicy-2006-318471
http://www.filmweb.pl/serial/Utopia-2013-663388
http://www.filmweb.pl/serial/Key+and+Peele-2012-650396
http://www.filmweb.pl/serial/Dw%C3%B3ch+i+p%C3%B3%C5%82-2003-126122

WujekChu1ek

teorię widziałe, jak dla mnie ten serial jest zbyt stereotpyowy, wolę jak humor bierze sie bardziej z życia.
Dwóch i pół nie ma młodych ludzi i ma dośc słaby humor.

MistrzSeller

Seler Ty lepiej poszukaj jakiś znajomych. Ale takich w rzeczywistym świecie. O dziewczynie juz nie piszę, bo to za wysokie progi.

Tam w Skierniewicach chyba są jacyś ludzie, co?

Gasza1910

Huehuehuehue:)

MistrzSeller

Young & Hungry

Younger (to nie sitcom, ale odcinki są krotkie i jest pokazany rozwoj postaci)