Witam znowu z zapytaniem,bo strasznie mnie nurtuje ten serial... lecial on na TVP1 lub TVP2 okolo godziny 18 , bylo to w zimie bo na zewnatrz bylo juz ciemno.
ogolnie cala historia dziala sie w miescie pod woda, i 2 braci?? czasami porywalo taki skuter i wynurzalo sie na powierzchnie.....tylko tyle niestety pamietam...mialem wtedy z 7-8 lat i nie zaapamietalem zadnych szczegolow wiecej :(

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Freemin

Może to Seaquest? http://www.filmweb.pl/serial/SeaQuest-1993-93853

dragon_25

dzieki Dragon_25 :) to ten :)

Freemin

Spoko. Fajny serial był i fajne czasy :)

dragon_25

noo ja teraz mam 23 lata i pamietam takie czasy dziecinstwa beztroskiego i szczesliwego mimo iz nie bylo internetu

Freemin

Dokładnie