Witam znowu z zapytaniem,bo strasznie mnie nurtuje ten serial... lecial on na TVP1 lub TVP2 okolo godziny 18 , bylo to w zimie bo na zewnatrz bylo juz ciemno.
ogolnie cala historia dziala sie w miescie pod woda, i 2 braci?? czasami porywalo taki skuter i wynurzalo sie na powierzchnie.....tylko tyle niestety pamietam...mialem wtedy z 7-8 lat i nie zaapamietalem zadnych szczegolow wiecej :(