Pamięta ktoś jak się nazywał taki serial o policjancie bodajze z kanady co miał taki śmieszny mundur i kapelusz i jeżdził na koniu? Chyba na polsacie leciał dawno temu.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Andrzejek324

http://www.filmweb.pl/serial/Na+po%C5%82udnie-1994-104386
Ten może?

Tokio

O no to ten. Dzięki.