Wydaje mi się, że był to serial emitowany na tvp 1 bądź 2. Około 7-8 lat temu. Pamiętam, że grała w nim kobieta z grupą jakiś mężczyzn i chodzili po lesie. Na tą kobietę ktoś chyba rzucił jakieś zaklęcie i ciągle rosły jej włosy, które później ciągneła za sobą przez cały las.