Witam,
szukam wciągającego serialu.
Obejrzałem:
-Gra o tron
-Falling skies
-Hannibal
-Walking dead
-Pamiętniki wampirów
-The originals
-Grimm
-Supernatural
-Pretty little liars
-Teen Wolf
-Arrow
-Flash
-Better call Saul
-Breaking bad
-American Horror Story
-Faking it
-Gotham
-Homeland
-Wayward pines
-Wikingowie
-Detektyw
-Doctor Who
-Filary ziemi
-Świat bez końca
-Tajemnice Laketop
-The 100
-Bates motel
-Spartacus
-Jerycho
-Lost
-Prison break
-x files
-Banshee
-Orphan Black
-Sons of Anarchy
-Fargo
Pierwszy sezon Agentów jest dobry. Pierwsze 10 odcinków nie.
Obejrzyj:
1 odcinek
6 odcinek
8 odcinek, i po nim możesz już oglądać serial.
Izombie
Broadchurch
Shameless
Versailles
How to Get Away with Murder
Jonathan Strange & Mr Norrell
Marco Polo
The Man in the High Castle
Silicon Valley
Bron / Broen
Deutschland 83
Sense8
Mr. Robot
Carnivàle
The Knick
Downton Abbey
Utopia
Peaky Blinders
Mr.Robot, Broadchurch, The Man in the High Castle obejrzane
Spróbuję Sense8, Peaky Blinders, Dolinę krzemową.
Może te ci się spodobają: House of Cards, Orange Is the New Black, Halt & Catch Fire, Black Sails, Terriers, Rubicon, Boss, Outlander, Bosch, Penny Dredful, Fringe i The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst.
Talk to me (2007) Wszystkiego jest 4 odcinki. Losy kilku osób się krzyżują, o miłości, ale bardzo fajnie poprowadzone.
Polecam również pierwszy sezon polskiego Krew z krwi, bardzo dobra produkcja, zawsze zachęcam do rodzimych filmów. :)