Nowy rok zapowiada sie smakowicie pod wzgledem seriali. Juz w styczniu powracaja takie hity jak:
- Banshee z finalowym sezonem
- Shameless US
- The 100
- Z Archiwum X
Cztery konkretne tasiemce, a przeciez jest jeszcze grad nowosci, ktore wygladaja rownie obiecujaco! Oto kilka z nich:
- The Shannara Chronicles
- Beowulf Return to the Shield Lands
- Outsiders
I tak wymienilem tylko te, ktorymi interesuje sie w tym momencie, a dobrych swiezynek na horyzoncie widze jeszcze kilka, min:
- Billions
- Mad Dogs
- Lucifer (chociaz zbiera slabe oceny, moze znajdzie swoja stala grupe odbiorcow jak Castle)
Shadowhunters i DC Legends tez pewnie znajda swoich fanow, przynajmniej ten drugi tytul ma na to duze szanse, w koncu panuje straszna moda i wszelkie komiksowe bajki odnosza sukcesy w telewizji.
Czyli tak... pojedli w swieta, popili w Sylwestra, a teraz beda ogladali? Jak to z wami bedzie? Styczen rzeczywiscie taki udany, czy to tylko moje zdanie?