Kiedyś w dzieciństwie oglądałem anime albo bajkę, nie pamietam xDD Fabuła (z tego co pamiętam): Pamiętam, że była tam dziewczynka i chlopiec. Akcja rozgrywałą sie w przyszlosci. Na koncu filmu dziewczynka staje sie zlym bohaterem i cos nad nia przejmuje wladze, cos czarnego. Z gory dziekuje za podanie tytulu. Wiem, ze bardzo malo info, ale to bylo tak dawno, dawno...

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa