Witam. Szukam jakiegoś dobrego serialu. Obecnie biorę pod uwagę Sześć stóp pod ziemią,
Zakazane Imperium, Dr House i Deadwood ale nie mam pojęcia który z nich wybrać. Jeżeli ktoś może coś dorzucić do tego grona to jestem otwarty na propozycje. Na moim profilu możecie zobaczyć jakie seriale najbardziej lubię ale to że przeważnie wysoko oceniam kryminały gangsterskie nie znaczy że tylko takie muszę oglądać. Generalnie szukam czegoś dobrego;) Z góry dziękuję za propozycje.
Wez sobie Sons of anarchy albo Luther i bankowo bedziesz zadowolony.
A z innej tematyki to sobie wybierz moze z Shameless (Us), Entourage, Rzym, Skins (Uk), Boss lub House of cards, Burn notice, Leverage, Walking dead, Black mirror (kazdy odcinek jest inny, takze nie ma co oceniac po pierwszym),