...leciał dość dawno w telewizji latem, jakieś 5-6 lat temu. Nie pamiętam wiele. Zdaje się, że był on o dwóch siostrach (?) (być może było więcej postaci). Obie miały brązowe włosy. Jedna z sióstr była chyba modelką. Pamiętam scenę, jak szła do fotografa na sesję, do jego prywatnego studia, prawdopodobnie u niego w domu. Coś było między nimi, nie wiem, wydaje mi się, że najpierw się sprzeczali, ale nie wiem czy przed czy po sesji. W każdym razie jakaś chemia między nimi była... :P Robił jej sesję w zimowej scenerii. Ona była ubrana chyba na czerwono.. czerwony płaszcz, albo beret... i pozowała również na ławce. Nie pamiętam czy pozowała jeszcze w innej scenerii, ta zimowa utkwiła mi w pamięci. Kojarzę też, że pomieszczenie było dość ciemne i brązowe.. jakby "surowe".. i dość duże. No i to tyle. Akurat w podobnym czasie leciał jeszcze jeden serial (na tvn7 chyba...) o blond dziewczynie, która zmarła i po śmierci znalazła się w ciele grubszej brunetki, która była adwokatem. Może ktoś coś wie, coś kojarzy?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
blurryface

niestety kojarzę tylko ten drugi serial: http://www.filmweb.pl/serial/Jej+Szeroko%C5%9B%C4%87+Afrodyta-2009-496575
tzn. tak mi się wydaje :)

ppaulinka8

Tak, tak, ten drugi to wiedziałam :) myślałam, że może ktoś wtedy też oglądał te seriale latem i szybciej skojarzy, że te dwa leciały w tym samym czasie... :P