Hej, szukam pewnego programu, leciał on chyba na Polsacie jakieś 10, może więcej lat temu. Były takie jakby 3 mapety, podróżowały one takim żółtym autobusem, czy ciężarówką... Każdy z nich zajmował się czymś innym w innej części pojazdów. Spali w takich wiszących śpiworach w pozycji pionowej...

Kojarzy ktoś? :)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
TomaszWatch

http://www.filmweb.pl/serial/Hoboczaki-2001-551191
http://henson.com/photo_album/hoob_gal-02.jpg

underground73

Zgadza się, dzięki :)