Hej, szukam pewnego programu, leciał on chyba na Polsacie jakieś 10, może więcej lat temu. Były takie jakby 3 mapety, podróżowały one takim żółtym autobusem, czy ciężarówką... Każdy z nich zajmował się czymś innym w innej części pojazdów. Spali w takich wiszących śpiworach w pozycji pionowej...
Kojarzy ktoś? :)