Oglądałam bądź oglądam:

Zoo (2015)
Siberia (2013)
Statek (2011)
Wrogie niebo (2011)
Pod kopułą (2013)
The 100 (2014)
Z Nation (2014)
The Walking Dead (2010)
W domu zombie (2008)

Szukam czegoś podobnego. zaczelam oglądac Lost i Revolution ale jakos mi sie nie podobają. Tylko żeby nie były stare.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
użytkownik usunięty
diavolo0801

http://www.filmweb.pl/serial/Jerycho-2006-338040
http://www.filmweb.pl/serial/Pozostawieni-2014-684445
http://www.filmweb.pl/serial/Persons+Unknown-2010-534129
http://www.filmweb.pl/serial/Jeremiah-2002-98660
http://www.filmweb.pl/serial/Inwazja-2005-235245

użytkownik usunięty
diavolo0801

In the Flesh

użytkownik usunięty
diavolo0801

Ogladaj LOST bo warto.

Obejrzałam pierwszy sezon. Początek był ok ale im dalej tym gorzej. Serial bylby fajny gdyby opieral sie tylko na przetrwaniu, a tam tajemnica za tajemnicą i nie stworzone rzeczy. Masakra. Nie dam rady kolejnego odcinka obejrzec.

użytkownik usunięty
diavolo0801

Oj zdziwiłabyś się, ale jak wolisz.

może pózniej sa fajniejsze odcinki ale nie dotrwałabym do nich :-)

użytkownik usunięty
diavolo0801

Są są i jest potwór nawet.