Oglądałam bądź oglądam:
Zoo (2015)
Siberia (2013)
Statek (2011)
Wrogie niebo (2011)
Pod kopułą (2013)
The 100 (2014)
Z Nation (2014)
The Walking Dead (2010)
W domu zombie (2008)
Szukam czegoś podobnego. zaczelam oglądac Lost i Revolution ale jakos mi sie nie podobają. Tylko żeby nie były stare.
http://www.filmweb.pl/serial/Jerycho-2006-338040
http://www.filmweb.pl/serial/Pozostawieni-2014-684445
http://www.filmweb.pl/serial/Persons+Unknown-2010-534129
http://www.filmweb.pl/serial/Jeremiah-2002-98660
http://www.filmweb.pl/serial/Inwazja-2005-235245
Obejrzałam pierwszy sezon. Początek był ok ale im dalej tym gorzej. Serial bylby fajny gdyby opieral sie tylko na przetrwaniu, a tam tajemnica za tajemnicą i nie stworzone rzeczy. Masakra. Nie dam rady kolejnego odcinka obejrzec.