Witam szukam serialu sci-fi puszczanego dawno temu na HBO rok 2014-16 nie pamiętam dokładnej daty. Z tego co kojarzę serial kręcił się wokół placówki naukowo-wojskowej na ziemi w, której młodzi ludzie byli uczeni walki w panerzachczy egzoszkieletach coś na wzór tych z HALO.(Nie pamiętam dokładnie, ale zdaje mi się, że był tam protagonista, który nie potrafił go używć lub nie był dopuszczaby do walki w nim, lecz w czasie walki dostał szansę używania go) Pewnej nocy zostali zaatakowani przez potwory lub maszyny i musieli stoczyć z nimi walkę. Ostatnie jeszcze co pamiętam, to w czasie walki przyleciasł jakiś specjalny oddział wojskowy który im pomógł te walkę wygrac. To jedyne strzepki informacji jakie posiadam na temat tego filmu.

oAlmighty

Przecież to film, nie serial...

https://www.filmweb.pl/film/Halo+4%3A+Naprz%C3%B3d+do+%C5%9Bwitu-2012-659260

Montago

No, nie da się ukryć, że film :)

Laki_9

No właśnie nie da się, choć autor starał się to zrobić, opisując film jako serial ;) Ale na końcu sam się zdradził, pisząc "film" :P

Montago

Mogliby zrobić sequel...

Laki_9

Mnie to wyglądało na pilota, może i serial był w planach...

Montago

Ale już bez Cruise'a pewnie.

Laki_9

Jakiego Cruise'a ?

Montago

Nie spojrzałem w link :D
Myślałem, że mówimy o "Na skraju jutra" :)
A ten Twój film z linku ma związek z serią gier.
Sorki :)

Laki_9

https://www.filmweb.pl/videogame/Halo+4-2012-620531

Laki_9

No ja wiem o czym pisałem ;)
I o grach też choć nie korzystam z takich wynalazków :P

To dlatego zaskoczył mnie nieobecny Tom, któregoś gdzieś tam wypatrzyłeś ;D

A co do "Na skraju jutra" to oczywiście też bym chętnie sequel obejrzał :-)

Montago

Zakręciłem się, choć ten film też śmigał na HBO :)

Haha, zakamuflował się :D

Montago

Dzieki za odpowiedź.

oAlmighty

Czyli to ten ?

Montago

Tak dokładnie o to mi chodziło. Myślałem, że to serial, ponieważ zakończenie sugerowało kontynuację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones