Witam, tak na bazie nowej zapowiedzi Voltrona wzięło mnie na wspominania i przypomniał mi się taki stary serial animowany który leciał kiedyś na TV4, będzie jakieś 15 lat do tyłu mniej więcej. Serial opowiadał przynajmniej na początku o dwóch tak jakby "robotach", wrogach, którzy wylądowali na bezludnej planecie. Pamiętam że jeden ten niby dobry był chyba biały a ten zły czarny - czyli żadna nowość :P Pamiętam ze była też taka opcja, że te roboty potrafiły jakby wsiąść czy podłączyć się pod takiego większego robota do walki chyba... przypomina mi się też pustynny klimat i to ze te roboty miały jakieś problemy techniczne czy jakoś tak...
ktoś coś kojarzy ?
To na pewno nie były Transformersy
Z tego co pamiętam to kształty tych "robotów" były takie dosyć "ostre" coś na stylu japońskie... nie wiem jak to wyrazić
dawno to było :( ale nie powiedział bym ze to anime... raczej w stylu rysunku właśnie transformersów
Takie coś?
http://orig09.deviantart.net/5e62/f/2009/358/c/b/calendarmen___yattodetaman_by_e nricogalli.jpg
A może ten ?
http://www.filmweb.pl/serial/Big+Guy+and+Rusty+the+Boy+Robot-1999-99217
https://www.youtube.com/watch?v=wU_ljMDJ4uk