anime, nadawany był ponad 10 lat temu na którejś polskiej stacji (może TVN ale głowy nie dam) główną bohaterką była nieśmiała dziewczyna mieszkająca z rodzicami i młodszym bratem (chyba w Japonii), chodziła bodajże do szkoły średniej i kochała się w jednym przystojniaku, który niespecjalnie zwracał na nią uwagę, był też w ich klasie taki mały głupek z adhd z którego ludzie mieli wciąż polew, bo np. powiedział, że myje włosy mydłem. Pamiętam fabułę tylko dwóch odcinków - w jednym ten przystojniak uczestniczył w biegu i mógł wygrać, ale pomógł koledze, który skręcił nogę i przez to zajął ostatnie miejsce, a ten młodszy brat go potem obrzucił konfetti. W innym ta dziewczyna dowiedziała się, że jej ojciec miał kiedyś wyjść za matkę jej koleżanki z klasy. Kojarzy to ktoś?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa