Szukam serialu horror lub science fiction emitowanego późno w nocy na TVP w latach chyba 90-ych. Każdy odcinek był o czym innym. Ramówka (Początek serialu) była trochę psychologiczna, koleś mówił coś o przekroczeniu granicy a w tle np były drzwi, oko itp. Juz pół dnia staram sobie przypomnieć co to za film. Proszę o pomoc.