Drodzy kinomaniacy.Szukam serialu,który dawno temu oglądałem.mianowicie pewien chłopiec lat 10, uznany za zaginionego, wraca po wielu latach do rodzinnego domu hako dziesieciolatek.nie pamietam szczegolow.pomóżcie

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
ehs_records

O takim serialu nie słyszałem, ale historia przypomina mi trochę przedstawioną w tym filmie

http://www.filmweb.pl/film/Wiem%2C+%C5%BCe+na+imi%C4%99+mam+Steven-1989-96937