Witam,
Szukam tytułu serialu, który oglądałem w latach 90tych w telewizji.
Fabuła:
Dwóch mężczyzn zajmowało się poszukiwaniem/polowaniem demonów, którzy za dnia zmieniali się w ludzi.
Jeden z tych gości był Afroamerykaninem, miał afro, i zdaje się chodził często w brązowym golfie, drugi był biały.
O ile dobrze pamiętam, ludzie zmieniali się w demony po złych uczynkach. Ale nie jestem pewien.
Ktoś kojarzy coś takiego?