Poszukuje serialu z lat 90-tych, puszczali go w tv chyba na tvp 2 w podobnym czasie co z Archiwum X. Akcja działa się w małym miasteczku, głównego bohatera grał wysoki brunet. Gość ok 40tki, w pobliskim lesie znalazł jakąś zieloną substancje, różne mroczne rzeczy działy się w tym serialu, tyle pamiętam. Ktoś kojarzy ?